Tekeliışıklar Mahallesinin Su Sorunu Çözüldü

Tekeliışıklar Mahallesinin Su Sorunu Çözüldü

Ekipler tarafından pompa montajının da tamamlandığı çalışmalarla birlikte mahalle sakinlerine kaliteli su imkanı sağlandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve 17 ilçede kaliteli ve verimli içme suyu sağlamak adına yatırımlarına devam ediyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Soma ilçesine bağlı Tekeliışıklar Mahallesinde yeni sondaj kuyusuna pompa montajı gerçekleştirilerek mahalle sakinlerine kaliteli ve verimli su imkanı sağlandı.

“Mahalle sakinlerimize daha kaliteli su imkanı sağlanmış oldu”
Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde tüm mahallelere eşit hizmet anlayışıyla çalışmaların devam ettiğini belirten Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak tüm vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli su tüketmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Soma ilçemiz Tekeliışıklar Mahallemizde yeni açılan sondaj kuyusunda çalışmalar tamamlandı. Sondaj kuyusunun pompa montajı da ekiplerimiz tarafından kısa sürede yapılarak devreye alındı. Çalışmayla birlikte mahalle sakinlerimize daha kaliteli su imkanı sağlanmış oldu” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

MANİSA