Denizli Ticaret Odası ve Denizli Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

16.11.2022 / Ankara

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve Denizli Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Yayan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Uğur Erdoğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Tüm Denizli esnafımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. 30 meslek komitemizin tamamını üyelerimizin oluruyla seçti. Güzel bir katılım oldu. 30’da 30 tüm komitelerimizi kazandık. Denizli’miz tam destek verdi. Biz düğün havasında bir seçim gerçekleştirdik. Çalışanın koşturanın mücadele edenin şehirler yanında olur. Bugün seçim gününde Denizli’miz yanımızda oldu. Buradan tüm esnafımıza, ticaret erbabımıza, sanayicimize ve ihracatçımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımıza özellikle yoğun bir katılımla geldik. Özellikle pandemi döneminde bizim sahadan kendilerine aktarmış olduğumuz, sektörlerden gelen 169 tane konuyu bizzat kendisine ilettik. O da bizzat takip etti. İlgili Bakanlara iletti. Sayın Cumhurbaşkanımıza konuları taşıdı. Hızlı bir şekilde sonuç aldık. Pandemiyi güçlü bir şekilde atlattık. İhracatımızı, istihdamımızı, üretimimizi artırarak devam ettirdik.  Burada da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımızın önderliğinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ve takdiri ile Bakanlarımızın da emeğiyle hızlı sonuçlar elde ettik. Sayın Rifat Başkanımıza buradan canı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü 365 odanın borsanın sektörlerin yanında. Sayın Başkanımızın da inşallah Genel Kurul’da, bugün Denizli heyeti güçlü geldi. Onun çalışkanlığı, azmi, gayreti ve memleket sevdalısı olmasından dolayı biz de bu süreçte yanında olacağız”.

İbrahim Tefenlili, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim süreci bitti. Bundan sonra bize çalışmak düşüyor. Sektörümüze ve üyelerimize hizmet etmek düşüyor. Allah ömür verirse 4 yıl Denizli’mize bu hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Ticaret Borsası olarak, Ticaret Odası ile Başkanımızı ziyaret ettik. Çok da güzel oldu. Başkanımızdan biz ne istesek, ne zaman arasak üyelerimiz adına, hiçbir gün geciktirmeden olumlu veya olumsuz ki yüzde 95-98 hep olumlu sonuç aldık. Onun için çok teşekkür ederiz. Biz memnunuz. İnşallah beraber çalışmaya devam ederiz. İnşallah Genel Kurul’da Başkanımızı yeniden Başkan olarak görmek istiyoruz. Başkanımıza destek veriyoruz. Destekçisiyiz. İnşallah tekrar seçilir ve bu hizmetlere devam eder”.

Kaynak

EKONOMİ