ÖZHASEKİ, BAŞKAN ÇELİK’İN HİZMETLERİNDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİ

ÖZHASEKİ, BAŞKAN ÇELİK’İN HİZMETLERİNDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİ

Özhaseki “Değerli Başkanımız mütevazi küçük bir ilçenin belediye başkanı. Hizmet tanıtım videosu çok hızlandırılmış halde 15- 20 dakika sürdü. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptıklarından daha fazla. Başkanımızı tebrik ediyorum. Nice hizmet ömürleri Allah nasip etsin diye de dua ediyorum” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Mehmet  Özhaseki, 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Manisa’ya geldi. Başkan Özhaseki,  programı kapsamında Manisa’da çeşitli temaslarda bulundu ardından Şehzadeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye ziyaretinde Özhaseki’ye AK Parti MKYK Üyeleri, Manisa Milletvekilleri ve AK Parti teşkilatlarının başkan ve yöneticileri de eşlik etti.

BAŞKAN ÇELİK HİZMETLERİNİ ANLATTI

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  Başkan Özhaseki ve beraberindeki heyeti belediyenin kapısında çiçekle karşıladı. Ziyaretin anısına Manisa’ya özgü hediyeler takdim eden Başkan Çelik  şöyle konuştu; “Bugün çok mutluyuz. Gerek Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak, gerek Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, gerekse de AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak  kendisinden çok istifade ettiğimiz , şehrimize ciddi  hizmetleri, katkı ve destekleri olan, bizlere yeri geldiğinde abi olarak sahip çıkıp yol gösteren, belediyecilikte örnek aldığımız duayen isimlerden biri değerli başkanımızı belediyemizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.  Bugüne kadar ki hizmet, katkı ve destekleri için şahsım ve tüm hemşehrilerim adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum.” Başkan Çelik  daha sonra hizmetlerinin anlatıldığı bir video eşliğinde Şehzadelerde yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Özhaseki ve beraberindekilere bilgi verdi.

“BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Hazırlanan videoyu izleyip yapılan sunumu dinleyen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Mehmet  Özhaseki, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i tebrik etti. Özhaseki şöyle konuştu; “Başkanımızı tebrik ediyorum. Nice hizmet ömürleri Allah nasip etsin diye de dua ediyorum. Belediyecilik AK Parti’nin işi. Yıllardır verdiğimiz belediyecilik örneklerini vatandaşlarımız da takdir ettiği için her seçimde Allah’a şükür birinci oluyoruz. Türkiye’de bugün için 1390 belediye var. 807 tanesi AK Partili, 230 tanesi MHP’li. Yani 1037 tanesi Cumhur İttifakına ait. Nüfusun neredeyse % 70’ne bizler hizmet ediyoruz. Bizim amacımız hizmet. İlk günden beri hizmet edeceğiz, kimseyi ayırmayacağız, mazeret üretmeyeceğiz dedik ve yola çıktık.  Biz belediyeciliği insanlığa hizmet olarak görüyoruz. Bu nedenle de dört seçimdir yerel yönetimlerde birinci partiyiz.  Değerli Başkanımız mütevazi küçük bir ilçenin belediye başkanı. Hizmet tanıtım videosu çok hızlandırılmış halde 15- 20 dakika sürdü. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptıklarından daha fazla.Geçenlerde söyledim. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile benim diyeceğim birkaç ilçenin yaptıklarını getirip yarıştıralım.  Eğer İstanbul Büyükşehir Belediyesi benim diyeceği ilçe belediyelerini geçer bir hizmet yapmışsa  bütün sözlerimi geri alacağım. İddialı birşey söylüyorum.  İş yapmaya niyetleri yok, iş yapmayı bilmiyorlar ama algı operasyonu çekmekte çok becerikliler. Yapmadıklarını yapmış gibi, beceremedikleri beceriyormuş gibi göstermekte iyiler. Bunun için ajanslara döktükleri paranın haddi hesabı yok.” 

Kaynak: Haber Merkezi

MANİSA