Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

09.11.2022 / Ankara

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Meclis Başkanı Ahmet Koru, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İsmail Şapçı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak Türkiye’de demokrasinin en güzel işlediği kurumlardan biriyiz. Biz Keşan TSO olarak Keşan, Enez, İpsala bölgesine hizmet ediyoruz. Bölgemizde inanılmaz demokrasi şöleni şeklinde geçti. 14 grubumuz var. Hepsini kazanarak çok güzel bir meclis oluşturduk. Seçim bittikten sonra da biz de rekabet olmaz tüm üyelerimize hizmet vermeye devam ederiz. Bu da TOBB’un çok güzel bir politikası. 

Sayın Başkanımıza çok teşekkür ederiz bugün bizi kabul ettiği için. Keşan TSO olarak şunu söylüyoruz ki biz Rifat Başkan’dan dolayı çok şanslıyız. Özellikle pandemi döneminde çok yaşadık bunu. Herhangi bir sıkıntı durumunda Başkanımıza çok rahat ulaşabiliyoruz. Allah razı olsun kendisinden. Hemen de çözüyor ve çözdüğünü de takip ediyor. İletiyor. Biz de bu sayede kendi üyelerimize karşı mahcup olmuyoruz. Mayıs ayında genel kurulda da inşallah demokrasi yine çok güzel bir şekilde işleyecek, Başkanımızla yola devam edeceğiz”.

Kaynak

EKONOMİ