Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

03.11.2022 / Ankara

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun ve Meclis Başkanı Süleyman Selçuk Barsbay, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gökalp Coşkun, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim sürecini geride bıraktık. Biz Erbaa’da 3 ayrı liste ile seçime girdik. Listemiz seçim sonrasında diğer iki adayın iki katından fazla oy alarak üçüncü dönem hak kazandı. Mevcut ekibimizin yüzde 70’i değişti. Daha yeni genç yüzler gelmeye başladı. Güzel bir seçim oldu. Kendimizi check etme fırsatı bulduk bu süreç içerisinde. Erbaa’a hayırlı olsun diyorum.

Rifat Bey bizim gözümüzde iş dünyasının abisi. Ziyaretteki amacımız yeni genç vizyon sahibi arkadaşlarımızı, Rifat Başkanımızla tanıştırmak. Mayıs ayında yapılacak Genel Kurul’da da Rifat Başkanı desteklediğimizi beyan etmek için geldik. Kendisi bize misafirperverlik gösterdi, bizi ağırladı. Çok teşekkür ediyoruz”.

Kaynak

EKONOMİ