Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

31.10.2022 / Ankara

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Meclis Başkanı Hakan Er, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Özellikle kendi şehirlerimizdeki seçim süreci sona erdi. Bu noktada üyelerimizin teveccühü ile gruplarımızı, meclis üyelerimizi seçtik ve bizim seçimlerimiz bitti. Bu seçim sürecinde, geçen dönemde yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptığım süre içerisinde insanlarla diyaloglarımız, onlara dokunuşlarımız, onların işleriyle ilgili gayret göstermemiz artı değer kattığı için Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına bu dönem yeniden seçildik. Umut ediyoruz ki hem memleketimize hem ülkemize hayırlı uğurlu işler gerçekleştiririz. Bunun için mücadele edeceğimizi buradan ifade etmek istiyorum.

Özellikle heyetimizi buraya getirme sebebimiz şudur: Hem Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yapmış olduğu işleri yerinde görebilmeleri, teneffüs edebilmeleri, hem de bugüne kadar ki görev sürecinde, odaların borsaların vizyoner anlamda yaptığı işlerle ülkede etkili hale gelmesini sağlayan çok değerli, ülke çapında çok değerli işlere imza atan Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile üyelerimizi tanıştırmak. Onun vizyonunu, bakış açısını ve ülkemiz için yaptıklarını yerinde görüp analiz etmelerini istedik. Bizim seçimlerimiz bitti. TOBB Başkanımızın seçimi olacak. Bu noktada ülkeye çok ciddi katkıları olan, samimiyetle, gayretle bulunduğu koltuğa güç vermeye gelmiş bir insan var. Bu zamana kadar gördüğümüz gözlemlediğimiz ki 4 yıldır içinde bulunduğum yönetim kurulunda beraber çalıştık, ülkesi için gecesini gündüzüne katan, performansıyla bizi arkasından koşturan bir başkanımız var. Sonuna kadar onun yanındayız. Yanında olmaya devam edeceğiz”.

Kaynak

EKONOMİ