Denizli Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

31.10.2022 / Ankara

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve Meclis Başkanı İsmail Okan Konyalıoğlu, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Selim Kasapoğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Denizli Sanayi Odası’ndaki seçimler bu dönem oldukça hareketliydi. 2 liste halinde seçime girildi. 2 aylık yoğun bir temponun sonunda meclis aritmetiği oluştu ve daha sonra meclise girildi ve yönetim kurulu başkanı olarak seçildim. 4 yıl Denizli Sanayi Odası’na Denizli sanayisine hizmet etmeye çalışacağız. İnşallah Denizli adına, sanayi adına ve Türkiye adına hayırlı olur diye düşünüyorum.

Bugün TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldik. Burada çok sıcak bir karşılama gördük. TOBB’u zaten bizim Ankara’daki evimiz gibi görüyoruz. Uzunca bir süre Rifat Başkanımla sohbet etme imkanı bulduk. Yönetim Kurulu arkadaşlarım kendilerini tanıtma imkanı buldular. Yaptığımız işleri anlattık. Yapacaklarımızı, hayallerimizi anlattık. Kendisinden destek istedik. Sağ olsun o da her zaman olduğu gibi desteklerini esirgemeyeceğini ve projelerinde bize yardımcı olacağını söyledi. Bundan sonra önümüzdeki süreçte Rifat Beyle beraber kol kola çalışmaya devam edeceğiz. Mayıs ayında da genel kurul var. Ümit ediyorum ki Rifat Bey Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği görevine, başkanlığına devam eder. Türkiye için kazanç olduğunu düşünüyorum. Özellikle TOGG’da Rifat Beyin emekleri yadsınamaz. Bugüne kadar desteğini hassasiyetini hep gördük. Şehirlere ilgisini hep gördük. Başarılı bir başkanımız var. Ona sahip çıkmamız lazım”.

Kaynak

EKONOMİ