Aydın Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

25.10.2022 / Ankara

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Meclis Başkanı Ahmet Bahri Erdel, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları
için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Fevzi Çondur, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Aydın Ticaret Borsası olarak Ekim’in 1’inde seçimlerimizi yaptık. Sağ olsun üyelerimiz de teveccüh gösterdiler. Bizi tekrar göreve layık gördüler. Başka bir aday da yoktu. 3 dönemden beri adaysız olarak seçime giriyoruz. Bu dönemde de memleketimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tabi Odalar Birliği’nin de ilimize çok büyük katkımız oluyor. Sayın Başkanımızın da vizyonuyla, misyonuyla aynı şekilde Aydın için faaliyetlerimize devam edeceğiz. 

Başkanımız sağ olsun Aydın’la özel olarak yakından ilgileniyor. Kendisine her zaman danışıyoruz ve sorunları aktarıyoruz. Bugün de güncel olarak pamuk ve zeytin ile ilgili bazı konular vardı. Başkanımıza onları ilettik. Sağ olsun ilgilendiler. Kredi Garanti Fonu ve Eximbank ile ilgili ihracatçımızın bazı yaşadığı sorunlar var. Onları dile getirdik. Başkanımız sağ olsun bu konularda bize destek oluyor. Kendisine müteşekkiriz.

Nasip olursa Mayıs’ta da TOBB’un genel kurulu yapılacak. Ben 2005 yılından beri Aydın Ticaret Borsası’nda meclis üyeliği, yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu başkanlığı gibi çeşitli görevler yaptım. TOBB daha önceki başkanlar dönemindeki faaliyetleri ve şimdiki faaliyetleri de iyi bilen bir insanım. Yaşım genç olsa da camiada eskilerden sayılırım. Başkanımızın getirdiği vizyon ile çok önemli katkıları oldu. Allah nasip ederse de Başkanımızın başkanlığının devam etmesini temenni ediyoruz. Ona olan desteklerimizi de ilettik. İnşallah önümüzdeki 4 yılda da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkan olarak görev yapmasını temenni ediyoruz”.

Kaynak

EKONOMİ