Muhtar Aydoğdu, “Cengiz Ergün, Çalışkan, Dürüst Bir İnsan ve Halka Hizmet İçin Çalışıyor”

Muhtar Aydoğdu, “Cengiz Ergün, Çalışkan, Dürüst Bir İnsan ve Halka Hizmet İçin Çalışıyor”

Üstyapı işinin de kısa bir süre içerisinde başlayacağı Kulalı’da Mahalle Muhtarı Mehmet Aydoğdu da, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, çalışkan, dürüst bir insan ve halka hizmet için çalışıyor. Yapılan hizmetlerle vatandaşın mağduriyetleri gideriliyor. Başkanımıza hizmet aşkından dolayı teşekkür ediyoruz ve kendisini çok seviyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kırsal mahallelerde yürüttüğü altyapı yatırımları ile yılların sıkıntılarına birer birer son veriyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Köprübaşı’nın Kulalı Mahallesinde de altyapı çalışması yapıldı. Mahallede ekonomik ömrünü tamamlayan bin 200 metre içme suyu hattı yenilendi. Mahallenin güzelliğine güzellik katacak 5 bin metrekarelik üstyapı çalışmasına da kısa süre içerisinde başlanacağı belirtildi.

“MASKİ’nin hizmetlerinden ve mahallemize göstermiş olduğu ilgiden ötürü çok mutluyuz”

Mahalle Muhtarı Mehmet Aydoğdu, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Allah razı olsun. MASKİ’nin hizmetlerinden ve mahallemize göstermiş olduğu ilgiden ötürü çok mutluyuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, çalışkan, dürüst bir insan ve halka hizmet için çalışıyor. Yapılan hizmetlerle vatandaşın mağduriyetleri gideriliyor. Başkanımıza hizmet aşkından dolayı teşekkür ediyoruz ve kendisini çok seviyoruz. Başkanımıza gönül dolusu selamlarımızı gönderiyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

MANİSA