19 Eylül Gaziler Günü Anma Komitesi Turgutlu Toplantısı Yapıldı

19 Eylül Gaziler Günü Anma Komitesi Turgutlu Toplantısı Yapıldı

Toplantıya, Kaymakam Selami KAPANKAYA’nın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, İlçe Emniyet Müdür V. Komiser Burak GEZMEN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT, Turgutlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Suudi ARSLAN, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail EKSÜR, Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğran ŞEN, Zabıta Müdürü Hasan KIZIL, Turgutlu Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz YILMAZ, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Turgutlu Temsilcisi Hüsamettin SAĞLIK, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İLTER katıldı. 
Turgutlu Kaymakamlığı himayesinde düzenlenen etkinlikte, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için alınacak tedbirler ve yapılacak faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Gerçekleştirilen toplantıda Kutlama Komitesi tarafından program akışının belirlenmesinin ardından gündem maddeleri görüşülüp karara bağlandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Güncel