Köprübaşı Armağan Mahallesinde MASKİ’nin Hizmetleri Hız Kesmiyor

Köprübaşı Armağan Mahallesinde MASKİ’nin Hizmetleri Hız Kesmiyor

Mahalle Muhtarı İsmail Acar da, “Çalışmalardan çok memnunuz. Cengiz Başkandan Allah razı olsun. Bitmez dediğimiz sorunlarımız bitti” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla il genelinde sıkıntılara son veriyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Köprübaşı ilçesine bağlı Armağan Mahallesinde dere temizlik çalışması yapıldı. Yapılan çalışma ile dere yatağında biriken malzeme temizlenerek su akışının sağlıklı bir şekilde olması için bir yapı oluşturuldu.

Altyapısı biti, sıra üstyapıda

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 154 Mahalle Projesi kapsamında Armağan Mahallesinde 6 kilometrelik altyapı işi noktalandı. Mahallede kısa bir süre içerisinde 13 bin metrekarelik üstyapı işine başlanacak.

“Bitmez dediğimiz sorunlarımız bitti”

Mahalle Muhtarı İsmail Acar, “Çalışmalardan çok memnunuz. Cengiz Başkandan Allah razı olsun. Bitmez dediğimiz sorunlarımız bitti. Taşlarımız da döşendiğinde mahallemiz tertemiz olacak. Dere yatağımızda da biriken malzemeler nedeniyle su akışı olmuyor, yağışlı havalarda taşkın yaşanıyordu. Bu sıkıntımız da giderildi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

MANİSA